Uniwersytet Wrocławski

Katedra Logiki i Metodologii Nauk

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > XXV Konferencja Zastosowania Logiki w Filozofii i Podstawach Matematyki

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 4 do 8 maja 2020 odbędzie się w Szklarskiej Porębie jubileuszowa, dwudziesta piąta konferencja z cyklu Zastosowania Logiki w Filozofii i Podstawach Matematyki.

Organizatorami spotkania są, tradycyjnie, Katedra Logiki i Metodologii Nauk Uniwersytetu Wrocławskiego, Instytut Matematyki Uniwersytetu Opolskiego oraz Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego. Patronat nad konferencją sprawuje Polskie Towarzystwo Logiki i Filozofii Nauki. Miejscem konferencji będzie, podobnie jak w latach ubiegłych, ośrodek „Olimp” przy ulicy 1 Maja 62. Jak zawsze, liczymy na życzliwy odzew wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą logiką, a także pragmatyką logiczną, filozofią logiczną oraz podstawami matematyki i informatyki. Prosimy o zgłaszanie 30-40 minutowych referatów w języku angielskim, nieprzekraczających jednej strony, w terminie do 3 kwietnia 2020. Decyzja w sprawie przyjęcia referatu wysłana będzie do 13 kwietnia 2020. 

Szczegóły dotyczące konferencji można znaleźć pod adresem http://www.applications-of-logic.uni.wroc.pl. Prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród zainteresowanych osób i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.