Katedra Logiki i Metodologii Nauk

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > XXIV Konferencja Zastosowania Logiki w Filozofii i Podstawach Matematyki

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 13 do 17 maja 2019 odbędzie się w Szklarskiej Porębie dwudziesta czwarta konferencja z cyklu Zastosowania Logiki w Filozofii i Podstawach Matematyki. Organizatorami spotkania są, tradycyjnie, Katedra Logiki i Metodologii Nauk Uniwersytetu Wrocławskiego, Instytut Matematyki Uniwersytetu Opolskiego oraz Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego. Patronat nad konferencją sprawuje Polskie Towarzystwo Logiki i Filozofii Nauki.

Z wielką przyjemnością pragniemy powiadomić, że wśród zaproszonych gości na konferencji będą

Andreas Herzig, Université Paul Sabatier, Tuluza;
 Emil Jeřábek, Czeska Akademia Nauk, Praga.

Jak zawsze, liczymy na życzliwy odzew wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą logiką, a także pragmatyką logiczną, filozofią logiczną oraz podstawami matematyki i informatyki. Prosimy o zgłaszanie około 30 minutowych referatów w języku angielskim, nieprzekraczających jednej strony, w terminie do 2 kwietnia 2019; decyzja w sprawie przyjęcia referatu wysłana będzie do 12 kwietnia 2019. Szczegóły dotyczące spotkania, rejestracji i zgłaszania  propozycji referatów podamy  w następnych komunikatach oraz na stronie internetowej http://www.applications-of-logic.uni.wroc.pl/ .

Prosimy o rozpowszechnienie komunikatu wśród zainteresowanych osób i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.