Uniwersytet Wrocławski

Katedra Logiki i Metodologii Nauk

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > XXIII Konferencja Zastosowania Logiki w Filozofii i Podstawach Matematyki

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 7 do 11 maja 2018 odbędzie się w Szklarskiej Porębie dwudziesta trzecia konferencja z cyklu Zastosowania Logiki w Filozofii i Podstawach Matematyki. Organizatorami spotkania są, tradycyjnie, Katedra Logiki i Metodologii Nauk Uniwersytetu Wrocławskiego, Instytut Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Opolskiego oraz Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego. Patronat nad konferencją sprawuje Polskie Towarzystwo Logiki i Filozofii Nauki. Miejscem konferencji będzie, podobnie jak w latach ubiegłych, ośrodek “Olimp” przy ulicy 1 Maja 62.

W czasie konferencji planowana jest sesja upamiętniająca zmarłego niedawno Profesora Grzegorza Brylla. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich, którzy zetknęli się z postacią Profesora.

Jak zawsze, liczymy na życzliwy odzew wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą logiką, a także pragmatyką logiczną, filozofią logiczną oraz podstawami matematyki i informatyki. Szczegóły dotyczące spotkania, rejestracji i terminów nadsyłania propozycji referatów podamy  w następnych komunikatach oraz na stronie internetowej //www.applications-of-logic.uni.wroc.pl/.

Prosimy o rozpowszechnienie komunikatu wśród zainteresowanych osób i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.