Uniwersytet Wrocławski

Katedra Logiki i Metodologii Nauk

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > XXII Konferencja Zastosowania Logiki w Filozofii i Podstawach Matematyki

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 8 do 12 maja 2017 odbędzie się w Szklarskiej Porębie dwudziesta druga konferencja z cyklu Zastosowania Logiki w Filozofii i Podstawach Matematyki. Organizatorami spotkania są, tradycyjnie, Katedra Logiki i Metodologii Nauk Uniwersytetu Wrocławskiego, Instytut Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Opolskiego oraz Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego. Patronat nad konferencją sprawuje Polskie Towarzystwo Logiki i Filozofii Nauki. Miejscem konferencji będzie, podobnie jak w latach ubiegłych, ośrodek “Olimp” przy ulicy 1 Maja 62.

Z wielką przyjemnością pragniemy powiadomić, że wśród zaproszonych gości konferencji będzie Petr Cintula z Czeskiej Akademii Nauk.

Jak zawsze, liczymy na życzliwy odzew wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą logiką, a także pragmatyką logiczną, filozofią logiczną i podstawami matematyki. Szczegóły dotyczące spotkania, rejestracji i terminów nadsyłania propozycji referatów podamy w następnych komunikatach oraz na stronie internetowej http://www.applications-of-logic.uni.wroc.pl.

Prosimy o rozpowszechnienie komunikatu wśród zainteresowanych osób i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.
 

Janusz Czelakowski 
Tomasz Połacik 
Marcin Selinger